Jak wybrać tani kredyt hipoteczny

W poprzednim wpisie opisany został temat Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny. Warto zwrócić uwagę, że najlepszy kredyt wcale nie oznacza najtańszy. Poniższy tekst traktuje o tym jak wybrać tani kredyt hipoteczny – przedstawia Ewa Panasik – doradca kredytowy z Gdańska.

Tani kredyt hipoteczny – o co chodzi?

Każdy z nas ma swoje marzenia, o wspaniałym mieszkaniu czy ogólnie o własnym miejscu na Ziemi. Jak przychodzi co do czego, zastanawiamy się jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny, bo ofert bankowych co niemiara, a wiadomości na temat kredytu niewielkie.

Tani kredyt hipoteczny to obligo, nie przywilejW takiej sytuacji powinniśmy zostawić wszelkie nieufności za sobą i poprosić o pomoc fachowca. Jak popsuje Ci się pralka to szukasz firmy naprawa pralek Gdańsk – to samo z kredytem. Jeśli za sprawę zabierze się siła fachowa, jakim jest niewątpliwie nasz doradca kredytowy – wszystko staje się łatwiejsze, o wiele prostsze i bardziej osiągalne.

Doradca kredytowy zaczyna od wywiadu z klientem o dochodach, zobowiązaniach, wieku, stanu rodziny, historii kredytowej – słowem wszystkiego, co musi wiedzieć aby wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Podobnie postępuje każdy doradca kredytowy kredytmaster.pl, bo sprawa jest podobna do wywiadu u lekarza – aby mógł postawić odpowiednią diagnozę i wypisać receptę, wcześniej powinien stwierdzić co nam dolega.

Wtedy dopiero, gdy doradca kredytowy posiada wszystkie potrzebne mu informacje wybiera najlepszą ofertę kredytową dla swojego klienta i rozpoczyna kompletowanie dokumentów do kredytu. Dobry doradca kredytowy, zanim wyśle wniosek do banku przeczyta z uwagą wszelkie dokumenty, aby wszystkie możliwe komplikacje wcześniej wyłapać i dać na nie odpowiedź.

Różnica tani kredyt i dobry kredyt?

A który kredyt jest najlepszy? Dobre pytanie: dla kogo? Dla klienta pewnie najtańszy kredyt, czyli taki, w którym za pożyczone pieniądze zapłacimy jak najmniej; dla banku najdroższy – wtedy bank na Tobie zarobi maksymalnie.

Po skompletowaniu i wysłaniu wniosku kredytowego następuje oczekiwanie na decyzję kredytową. Jeśli wszystko przebiegło dobrze to możemy podpisywać umowę kredytową i cieszyć się z usług firmy przeprowadzki Gdańsk i transportu mebli do nowego mieszkania.

Nie można zapominać o warunkach po uruchomieniu kredytu, gdyż mogą być uciążliwe w konsekwencji i kosztowne. Brak odpisu z Księgi Wieczystej z wpisaną hipoteką na rzecz banku kredytującego spowoduje, że będziemy płacić wyższe odsetki z tytułu ubezpieczenia pomostowego.

Oczekujesz pomocy w tym temacie?

Doradca kredytowy Ewa Panasik

This entry was posted in Gdańsk, pomorskie and tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.